Easy In

PARMAK İZİ OKUYUCULU GİRİŞ SİSTEMİ

IEEE Çankaya Üniversitesi Computer Society (CS) ve Robotics and Automation Society (RAS) ile ortak olarak geliştirdiğimiz “Parmak İzi Okuyuculu Giriş Sistemi” projemiz ile odamızın güvenliğini sağladık.

VRinUni

VİRTUAL REALİTY İLE OKUL TANITIMI

IEEE Çankaya Üniversitesi Computer Society (CS) tarafından geliştirilen “VR ile Okul Tanıtımı” projesi ile aday öğrencilere ve katılım sağladığımız IEEE etkinliklerinde okulumuzu daha iyi tanıtmayı amaçlıyoruz.

PushPower

PİEZO İLE ELEKTRİK ÜRETME PROJESİ

IEEE Çankaya Üniversitesi Power & Energy Society (PES) tarafından geliştirilen “Piezo ile Elektrik Üretme” projesi, belirli noktalara yerleştirilen piezoelektrik materyal sensörü ile insanlar o noktaların üzerinden geçerken üretilen enerjiyi pil hücrelerinin depolanması ve bu üretilen elektrik ile okulumuzun temel aydınlatma ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmiştir.

Dur10

MİNİ ARAMA KURTARMA DRONU

IEEE Çankaya Üniversitesi Havacılık Uzay ve Elektronik Sistemler Komitesi tarafından geliştirilen mini drone acil durumlarda insanın ulaşamadığı yerlere ulaşarak keşif yapabilmektedir. Şu an manuel kontrol edilen dronumuzun otonom hale getirilmesi için çalışmalar sürmektedir.

Roket Projesi

DETAYLAR YAKINDA!

DETAYLAR YAKINDA!

MUieee

MODEL UYDU

IEEE Çankaya Üniversitesi RAS ve AESS’in üzerinde çalıştığı projemiz ile TeknoFest’de düzenlenen Türksat Model Uydu ve Amerika’da düzenlenen CanSat gibi yarışmalara hazırlanıyoruz.

D4D

D4D CARD

IEEE Çankaya Üniversitesi Öğrenci Kolu olarak otuzdan fazla firma ile anlaşarak aktif üyelerimize indirim hakkı sağladık. D4D Card sahibi aktif üyelerimiz anlaşmalı firmalarda indirimden yararlanıyor.

Çerezlik

ÇİZGİ İZLEYEN ROBOT PROJESİ

IEEE Çankaya Üniversitesi Robotics and Automation Society (RAS) tarafından geliştirilen “Çizgi İzleyen Robot” projesi, sensör ve motor çalışma prensiplerinin öğrenilmesi için hazırlık sınıfı öğrencileri ve kendini geliştirmek isteyen üyelerimiz tarafından yapılmıştır.

Etkinlikler

KOMİTELERİMİZ TARAFINDAN DÜZENLENEN ETKİNLİKLER

KADINLARIN GÜCÜ ADINA
GENÇ ENERJİ ZİRVESİ
GENÇ HAVACILIK VE UZAY ZİRVESİ
HAKKI ALKAN TALKS
KADINLARIN GÜCÜ ADINA 2.0
TAI TALKS
KADINLARIN GÜCÜ ADINA 3.0
GENÇ HAVACILIK VE UZAY ZİRVESİ 2.0
DISCOVER YOURSELF
KADİR KÖYMEN TALKS
VE DAHASI!

Teknik Geziler

KOMİTELERİMİZ TARAFINDAN DÜZENLENEN TEKNİK GEZİLER

ASELSAN
TUSAŞ – TAI
MAN
INTECRO ROBOTICS
INNOVA

Robot in Motion

Endüstriyel Robot Kol

IEEE Çankaya Üniversitesi Industry Applications Society (IAS) tarafından geliştirilen “Endüstriyel Robot Kol” projesi, servo motor çalışma prensiplerinin öğrenilmesi için üyelerimiz tarafından yapılmaktadır.